Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri ilçesine 7 gün 24 saat Su Kaçağı Tespit ve Tamiri hizmeti veren markamız, Uğurlar Mühendislik güvencesi ile onun bir çatı markası olarak, su tesisatı ve su kaçağı arızalarını çözmek için İstanbul’da kurulmuştur.

23 yıldan uzun bir süredir İstanbul’da çevre ilçe, semt ve mahallelere kırmadan, dökmeden ve yorulmadan 7/24 su kaçağı hizmeti vermeye her daim devam etmektedir. Silivri su kaçağı tespiti olarak bizler hazırız.

Su Kaçağı Nedir?

Su Kaçağı, hızlı ve anında müdahale ile çözümlenmediği takdirde daha büyük problemlere yol açabilecek bir kaçak türüdür. Evinizde, ofisinizde veya yaşam alanınız neresi olursa olsun orada, hiç ummadığınız bir anda başınıza gelebilir.

Giderlere döktüğümüz o pis atıkların ve dökülen suların tesisatınızda yer alan borular vasıtasıyla kanalizasyona ulaşması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda bu borularda çatlaklar ve sızıntılar meydana gelebilir. Bunlar bazen temiz su kaçağı bazen de pis su kaçağı diye ayrıma tabi olan belli başlı bölgelerde oluşur. Nasıl hasta olduğumuzda hemen doktorunuza başvuruyorsak, evimizde veya iş yerimizde de su tesisatımız arızalandığında, hiç vakit kaybetmeden bu alanın doktoru olan uzman su tesisatçılarına ulaşmalı ve hızlı, güvenilir bir çözüm aramalıyız.

İstanbul su kaçağı